Tanıtım Turları

Üniversite Adayları Bilgi ve Tanıtım Ofisi tarafından düzenlenen tanıtım turları tüm ziyaretçilerin katılımına açıktır.

Bilkent Üniversitesi’ni yerinde görmek ve bölümler hakkında bilgi sahibi olmak amacıyla kampüse gelen ziyaretçileri rehber öğrenciler karşılar. Ziyaretçilere bölümler, derslikler, yurtlar, kütüphane, laboratuvarlar, atölyeler, spor salonları gezdirilir ve üniversitenin bölümlerine ilişkin bilgiler aktarılır.

slider1Tanıtım turları, Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nın (YKS) ardından, tercih döneminde başlar; üniversiteyi gezmek ve lisans programlarını daha yakından tanımak isteyen adaylar ve veliler için Rektörlük Binası’nda bir tanıtım alanı kurulur. Turların da başladığı bu alanda, adaylara tercihlerinde fikir vermek için her fakülte ve yüksekokuldan rehber öğrenciler görev alır.

Ayrıca adaylar, sorularını Bilkent Bilgi Hattı’na (312) 290 2929’dan yöneltebilir, bilinfo@bilkent.edu.tr adresine e-posta atabilir.

Yıl boyunca Bilkent Üniversitesi’ni tanımak isteyen eğitim kurumlarının yöneticileriyle, Tanıtım Turu İstek formunu doldurup fakslamaları veya e-posta ile göndermeleri durumunda hemen iletişime geçilecektir.

Tanıtım Turu İstek Formu: (WORD)

Ayrıntılı bilgi için:
Vuslat Öztekin
Tanıtım Koordinatörü
Telefon: (312) 290 3412
Faks: (312) 266 6774

Adres:
Bilkent Üniversitesi
İletişim Ofisi
Rektörlük Binası
Merkez Kampüs
06800 Bilkent / Ankara

Ulaşım bilgileri için tıklayınız.

 

Bilgi Hattı:

Telefon: 0312 290 2929
E-posta: bilinfo@bilkent.edu.tr

Bilkent WhatsApp: 0530 499 2120